Партыя бнф
Дата 19.11.2010|праглядаў 1,725
Сойм

7 лістапада 2020 году ў Менску адбыўся XХ справаздачна-выбарчы Зьезд Партыі БНФ (XVІ Зьезд Грамадзкага аб’яднаньня БНФ “Адраджэньне”). На Зьездзе быў абраны новы склад Сойму Партыі БНФ i Грамадзкага аб’яднаньня БНФ “Адраджэньне”.

Склад Сойму:

  1. Амяльковіч Віталь Леанідавіч, 1980 г.н., Менская  вобласьць, г. Слуцак
  2. Ашурак Вітольд Міхайлавіч, 1970  г.н., Гарадзенская вобласьць, г. Бярозаўка
  3. Багінская Ніна Рыгораўна, 1946 г.н., г. Менск
  4. Батуеў Павал Сяргеевіч, 1982 г.н., Менская  вобласьць, г. Салігорск
  5. Будная Галіна Дмітрыеўн, 1975 г.н., Магілёўская вобласць, г. Горкі
  6. Вырвіч Барыс Іванавіч, 1966 г.н., Магілёўская  вобласьць, Бялыніцкі раён
  7. Герасімовіч Казімір Станіслававіч  , 1964 г.н., г. Менск
  8. Дзергачоў Аляксандр Мартынавіч, 1956 г.н., Гарадзенская  вобласьць, г. Смаргонь
  9. Дрыгайла Дзмітрый Ісаакавіч, 1975 г.н., г. Менск
  10. Жаляпаў Хрыстафор Савельевіч, 1949 г.н., г. Віцебск,
  11. Жораў Дзяніс Леанідавіч, 1983 г.н., г. Менск
  12. Жучкоў Аляксандр Леанідавіч, 1956 г.н., Менская вобласьць, Барысаўскі раён
  13. Ільініч Наталія Валянцінаўна, 1961 г.н., Менская вобласьць, Пухавіцкі раён
  14. Казмерчак Ігар Міхайлавіч, 1984 г.н., Віцебская вобласьць, г. Ворша,
  15. Канапацкі Вадзім Пятровіч, 1976 г.н., г. Менск
  16. Касавараў Арцём Сяргеевіч, 1996 г.н., г. Гомель
  17. Каспяровіч Дзмітрый Анатольевіч, 1982 г.н., г. Менск
  18. Каспяровіч Паліна Уладзіміраўна, 1988 г.н., Менская вобласьць, Менскі раён
  19. Кастусёў Рыгор Андрэевіч, 1957 г.н., Магілёўская вобласьць, г. Шклоў, Старшыня Партыі БНФ
  20. Кіркевіч Аляксандр Раманавіч, 1989, г. Гродна
  21. Кунцэвіч Уладзімір Генадзьевіч, 1965 г.н., Віцебская вобасьць, г.Наваполацк
  22. Лагвіновіч Вольга Леанідаўна, 1978 г.н., Менская вобласьць, г. Маладэчна
  23. Макаранка Віталь Фёдаравіч, 1970 г.н., г. Магілёў
  24. Мальчык Сяргей Сцяпанавіч, 1960 г.н., г. Гродна
  25. Марачкін Аляксей Антонавіч, 1940 г.н., г. Магілёў
  26. Маслюкоў Тэльман Віктаравіч, 1963 г.н., Гомельская вобл., г. Светлагорск
  27. Меляшкевіч Юрый Віктаравіч, 1982 г.н., г. Менск, намесьнік Старшыні Партыі БНФ
  28. Мухіна Леанарда Станіславаўна, 1954 г.н., г. Менск
  29. Пантус Сяргей Іванавіч 1974 г.н., Гарадзенская вобласьць, г. Ліда
  30. Раманаў Васіль Васіллевіч, 1962 г.н., г. Гомель
  31. Рамановіч Людміла Сяргееўна, 1965 г.н., Берасьцейская вобласьць, г. Маларыта
  32. Салаўёва Надзея Уладзіміраўна, 1979 г.н., г. Магілёў
  33. Салаўёў Дзмітрый Віктаравіч, 1973 г.н., г. Магілёў
  34. Салошкін Зміцер Анатольевіч, 1970 г.н., г. Менск, намесьнік Старшыні Партыі БНФ
  35. Саранчукоў Вадзім Уладзіміравіч, 1980 г.н., г. Гародня, намесьнік Старшыні Партыі БНФ
  36. Саротнік Андрэй Якаўлевіч, 1978 г.н., Менская вобласьць, Салігорскі раён
  37. Сахаруша Анатоль Мікалаевіч, 1950 г.н., Берасьцейская вобласьць, Бярозаўскі раён
  38. Севасьцян Павел Сямёнавіч, 1975 г.н., Гарадзенская  вобласьць, г. Слонім
  39. Смолікаў Канстанцін Эдуардавіч, 1971 г.н., г. Віцебск
  40. Суднік Станіслаў Вацлававіч, 1954 г.н., Гарадзенская вобласьць, г. Ліда
  41. Сцебурака Усевалад Мікалаевіч, 1981 г.н., г. Менск
  42. Сюдак Аляксей Валер’евіч, 1980 г.н., Менская вобласьць, г. Вілейка
  43. Талстая Алена Уладзіміраўна, 1967 г.н., г. Менск
  44. Трафімчык Сяргей Аляксандравіч, 1971 г.н., Гарадзенская вобласьць, г. Бярозаўка
  45. Церашкоў Андрэй Мікалаевіч, 1970 г.н., г. Менск
  46. Чавусаў Юрый Віктаравіч, 1978 г.н., г. Менск
  47. Чарнавус Мікалай Дмітрыевіч, 1950 г.н., гБерасьцейская вобл, г.  Баранавічы
  48. Чарняеў Аляксей Аляксандравіч, 1978 г.н., г. Менск
  49. Шыманскі Дзмітрый Пятровіч, 1975 г.н., г. Берасьце
  50. Шутава Вольга Вікенцьеўна, 1970  г.н., г. Менск
  51. Янукевіч Аляксей Антонавіч, 1976 г.н., г. Менск, намесьнік Старшыні Партыі БНФ

Leave a Reply

НА ЎПРАВЕ ПАРТЫІ БНФ
Вынікі кастрычніцкага Сойму БНФ Чаговае пасяджэньне Сойму Партыі БНФ і Грамадзкага аб'яднаньня БНФ "Адраджэньне" адбылося 3 кастрычніка
Партыя ў сацыяльных сетках
Перайсьці да поўнай вэрсіі сайту